Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

Punkt Szczepień Powszechnych w Bąkowie

 

PUNKT SZCZEPIEŃ POWSZECHNYCH W BĄKOWIE

ul. Żniwna 12, budynek OSP

Zapisy możliwe pod bezpośrednim numerem telefonu: 798 554 323Dodał: AB
 
Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Terminarz szczepień w Punkcie Szczepień Powszechnych w Bąkowie

Dla zainteresowanych bezpłatnym szczepieniem I, II oraz przypominającą dawką przeciwko Covid-19  przedstawiamy harmonogram szczepień na miesiąc styczeń 2022.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Szczepienia w Strumieniu

W najbliższą niedzielę tj. 19.12.2021 r między 7:15 – 13:00 w Sali Jana Pawła II przy Sanktuarium Św. Barbary w Strumieniu  odbędą się szczepienia 1 i 2 dawką oraz dawką uzupełniającą.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Szczepienia w Pruchnej

W najbliższą niedzielę tj. 28.11.2021 r między 9:30 – 12:30 w Domu Parafialnym przy parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Pruchnej odbędą się szczepienia 1 i 2 dawką oraz dawką uzupełniającą.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Trzecia dawka szczepionki już dostępna

Dotychczas trzecią dawkę szczepionki na koronawirusa mogły przyjąć m.in. osoby cierpiące na choroby obniżające odporność oraz osoby po 50. roku życia. Teraz ten „katalog” znacznie się poszerza.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Mobilne punkty szczepień w parafiach

W niedzielę 15 sierpnia w gminie Strumień będzie można skorzystać z mobilnych punktów szczepień, które zostaną zorganizowane przy Parafii pw. św. Barbary w Strumieniu oraz w Drogomyślu przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Szczepienia w gminie Strumień!

Według statystyk Ministerstwa Zdrowia gmina Strumień z liczbą 13 256 mieszkańców zajmuje 625. miejsce w ogólnopolskim rankingu szczepień.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

#SzczepimySię w Bąkowie

Punkt szczepień w Bąkowie działa już prawie dwa miesiące. Na pacjentów w Bąkowie czeka wyspecjalizowana kadra medyczna, atutem są krótkie terminy oczekiwania, dogodne godziny dla pracujących, a także możliwość zaszczepienia w weekendy. O ilości przyjmowanych pacjentów decyduje ilość i harmonogram dostarczonych szczepionek. Szczepieni są dorośli i młodzież od 16 roku życia.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Ruszyły Szczepienia!

Pierwsi zainteresowani już zostali zaszczepieni w Punkcie Szczepień Powszechnych w Bąkowie (ul. Żniwna 12 – budynek OSP). Dostępność i dobra lokalizacja, wyspecjalizowany personel, profesjonalne wyposażenie – to wszystko by ułatwić Państwu dostęp do szczepień.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Szczepienia przeciwko COVID-19 w gminie Strumień

   W związku z realizacją Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 Urząd Miejski w Strumieniu uruchomił dla mieszkańców gminy specjalny numer telefonu 33 854 08 33, pod którym w godzinach pracy urzędu, będzie można uzyskać informacje o możliwości dowozu osób wymagających transportu do punktów szczepień zlokalizowanych w placówkach podstawowej opieki zdrowotnej, prowadzonych na terenie Gminy Strumień oraz informacje  o szczepieniach przeciwko wirusowi SARS-Cov_2

Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Komunikaty i ostrzeżeniaKomunikaty i ostrzeżenia Program czyste powietrzeJakość powietrza Cyfrowa GminaCyfrowa Gmina Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi