Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

Aktualności

Galeria pod Ratuszem mieści się w odremontowanych piwnicach Urzędu Miejskiego
w Strumieniu. Pomieszczenia wystawiennicze oraz bogate zaplecze zostały zagospodarowane w 2010 roku w ramach współpracy polsko-słowackiej.

Galeria jest miejscem wystaw, wernisaży i spotkań. Swoje prace prezentują lokalni twórcy ale również zagraniczni artyści. W 2017 roku w galerii zaprezentowanych zostało 6 wystaw, które łącznie odwiedziło ponad 1500 osób. Wernisaże otwierające każdą wystawę cieszą się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców i turystów.

Galeria pod Ratuszem czynna jest w godzinach pracy Urzędu Miejskiego. Grupy zorganizowane mogą umawiać się w Referacie Promocji i Rozwoju pod numerem telefonu 33 8570 182 lub 781 727 772.Dodał: GH
 
Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Zapraszamy na świąteczny wieczór poetycki w Galerii Pod Ratuszem

Amatorska Grupa Twórcza "Strumień" oraz Urząd Miejski w Strumieniu zapraszają na świąteczny wieczór poetycki "Czas oczekiwania" z udziałem młodzieży DPS dla Dzieci w Strumieniu oraz Szkoły Podstawowej w Strumieniu.

 

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Galeria Pod Ratuszem tętni życiem!

W ostatnich dniach Galeria Pod Ratuszem tętniła życiem. Podziemia ratusza odwiedzili uczestnicy Klubów Seniora z terenu gminy Strumień, przestrzeń wypełniał również radosny gwar dzieci ze strumieńskiego przedszkola.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

„Łączy nas pasja” w Galerii Pod Ratuszem

W tym tygodniu w wyjątkowej atmosferze Galerii Pod Ratuszem odbył się wernisaż wystawy "Łączy nas pasja".

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Zapraszamy na finisaż wystawy

Urząd Miejski w Strumieniu serdecznie zaprasza na finisaż wystawy "Sąsiadki", który odbędzie się 6 października 2021r. (środa) o godz. 17:00 w Galerii Pod Ratuszem w Strumieniu.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

SĄSIADKI w Galerii Pod Ratuszem

Zapraszamy do Galerii Pod Ratuszem, gdzie od 1 sierpnia można zwiedzić najnowszą wystawę pn. „60 na 100. SĄSIADKI. Głosem Kobiet o powstaniach śląskich i plebiscycie”.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Wirtualny spacer po Galerii Pod Ratuszem

Jeżeli nie mogłeś przyjść do Galerii Pod Ratuszem aby zobaczyć aktualną wystawę? Albo nadal podziemia strumieńskiego ratusza są dla Ciebie tajemnicą? Teraz czas to nadrobić. Jak to możliwe, skoro z powodu pandemii koronawirusa Galeria jest zamknięta? To proste! By umilić Wam czas kwarantanny przygotowaliśmy krótki wirtualny spacer po podziemiach najstarszego Ratusza na Śląsku.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Kobieta prawdziwa- zapraszamy na wernisaż wystawy

Cieszyńskie Towarzystwo Fotograficzne, Fotoklub ZVONEK oraz Urząd Miejski w Strumieniu zapraszają do Galerii Pod Ratuszem w Strumieniu na wernisaż wystawy fotograficznej pt. „Kobieta prawdziwa”.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

„DRUTY MADE IN SLOVAKIA” – w Galerii Pod Ratuszem

Zapraszamy do Galerii Pod Ratuszem, gdzie można zwiedzać wystawę słowackiego druciarstwa.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Dzień otwarty projektu transgranicznego w Strumieniu!

Dużym zainteresowaniem cieszył się dzień otwarty projektu transgranicznego: Budatín-Strumień: współpraca na pograniczu - etap 2, który miał miejsce w strumieńskim ratuszu.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Zapraszamy na wernisaż do Galerii Pod Ratuszem

Amatorska Grupa Twórcza „Strumień oraz  Urząd Miejski w Strumieniu zapraszają na wernisaż wystawy malarstwa i grafiki Marioli Markowiak „Przebudzenie powrót do marzeń”.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Punktem szczepieńPunktem szczepień


Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
styczeń 2022
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: styczeń

2022/01/5 2022/01/15 2022/01/16 2022/01/30
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi