Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

KORONAWIRUS

 
Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Punkt pobrań w Pawłowicach

Informujemy, że od 19 stycznia, na terenie gminy Pawłowice działa punkt pobrań materiału biologicznego (pobranie wymazu) do przeprowadzenia testu na obecność wirusa SARS-CoV-2.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Trzecia dawka szczepionki już dostępna

Dotychczas trzecią dawkę szczepionki na koronawirusa mogły przyjąć m.in. osoby cierpiące na choroby obniżające odporność oraz osoby po 50. roku życia. Teraz ten „katalog” znacznie się poszerza.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Mobilne punkty szczepień w parafiach

W niedzielę 15 sierpnia w gminie Strumień będzie można skorzystać z mobilnych punktów szczepień, które zostaną zorganizowane przy Parafii pw. św. Barbary w Strumieniu oraz w Drogomyślu przy Parafii Ewangelicko-Augsburskiej.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Szczepienia w gminie Strumień!

Według statystyk Ministerstwa Zdrowia gmina Strumień z liczbą 13 256 mieszkańców zajmuje 625. miejsce w ogólnopolskim rankingu szczepień.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Loteria Narodowego Programu Szczepień

Nagrody pieniężne, samochody hybrydowe, hulajnogi i inne cenne nagrody rzeczowe czekają na zwycięzców Loterii Narodowego Programu Szczepień. Loteria wystartuje 1 lipca i będzie realizowana przez Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek skarbu państwa. Do realizacji tego projektu będą mogły dołączyć również samorządy.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

#SzczepimySię w Bąkowie

Punkt szczepień w Bąkowie działa już prawie dwa miesiące. Na pacjentów w Bąkowie czeka wyspecjalizowana kadra medyczna, atutem są krótkie terminy oczekiwania, dogodne godziny dla pracujących, a także możliwość zaszczepienia w weekendy. O ilości przyjmowanych pacjentów decyduje ilość i harmonogram dostarczonych szczepionek. Szczepieni są dorośli i młodzież od 16 roku życia.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Ruszyły Szczepienia!

Pierwsi zainteresowani już zostali zaszczepieni w Punkcie Szczepień Powszechnych w Bąkowie (ul. Żniwna 12 – budynek OSP). Dostępność i dobra lokalizacja, wyspecjalizowany personel, profesjonalne wyposażenie – to wszystko by ułatwić Państwu dostęp do szczepień.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Urząd Miejski w Strumieniu przywraca obsługę klientów w reżimie sanitarnym

Od poniedziałku 26 kwietnia łagodzimy dotychczasowe obostrzenia w Urzędzie Miejskim w Strumieniu i przywracamy obsługę klientów w korytarzu od strony ul. Pocztowej.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Ogłoszenie Starosty Cieszyńskiego o wprowadzonych ograniczeniach w komunikacji autobusowej

W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju ograniczeń wynikających z pandemii Covid - 19, w tym powrotu do nauczania zdalnego w szkołach, Starosta Cieszyński wprowadza ograniczenia w komunikacji autobusowej w powiatowym transporcie zbiorowym.

Obrazek domyslny serwisu strumien.pl

Urząd Miejski w Strumieniu zamknięty do odwołania

Ze względu na stwierdzone zakażenia COVID-19 wśród pracowników Urzędu Miejskiego w Strumieniu obsługa klientów zostaje ograniczona wyłącznie do kontaktu telefonicznego, elektronicznego lub pocztowego.

Strony: 1 2 3 4 5 6 7

Punktem szczepieńPunktem szczepień


Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
styczeń 2022
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: styczeń

2022/01/5 2022/01/15 2022/01/16 2022/01/28 2022/01/30
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi