Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

Rok 2014


ZASŁUŻONY DLA BĄKOWA:

Pan Stanisław Gabryś – za czynne i bezinteresowne zaangażowanie na rzecz poprawy życia mieszkańców i wizerunku sołectwa Bąków,

Pan Józef Orawski – za wieloletnią i bezinteresowną działalność dla społeczności lokalnej, w szczególności na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Bąkowie.

 

ZASŁUŻONY DLA DROGOMYŚLA:

Pan Bogusław Staniek – za bezinteresowną działalność na rzecz sołectwa Drogomyśl.

 

ZASŁUŻONY DLA PRUCHNEJ:

Pani Irena Fajkier – za aktywną działalność w organizacjach społecznych i pracę z młodzieżą,

Pan Władysław Kumorek – za wieloletnią i bezinteresowną działalność w Ludowego Klubu Sportowego „99 Pruchna” oraz propagowanie i upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży,

Pan Jan Wacławik – za wieloletnią i bezinteresowną działalność na rzecz środowiska pszczelarskiego.

 

ZASŁUŻONY DLA STRUMIENIA:

Pani Agnieszka Gawron-Gaszczyk – za wieloletnią pracę z chórem szkolnym Canzonetta w Strumieniu i popularyzację ruchu śpiewaczego wśród dzieci i młodzieży,

Pani Zofia Nowok – za wieloletnią i bezinteresowną działalność na rzecz Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej oraz Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów,

Pan Franciszek Pietroszek – za wieloletnią i bezinteresowną działalność na rzecz środowiska pszczelarskiego.

 

ZASŁUŻONY DLA ZABŁOCIA:

Pan Hieronim Dziędziel – za wieloletnią i bezinteresowną działalność dla społeczności lokalnej, w szczególności na rzecz Ochotniczej Straży Pożarnej w Zabłociu,

Pan Janusz Ustaszewski - za wieloletnią i bezinteresowną działalność dla społeczności lokalnej, w szczególności na rzecz Ludowego Klubu Sportowego „Orzeł” Zabłocie.

 

ZASŁUŻONY DLA ZBYTKOWA:

Pan Czesław Mika – za aktywną pracę społeczną na rzecz środowiska lokalnego, a w szczególności za pracę przy budowie kościoła filialnego w Zbytkowie,

Pani Zofia Popielarz – za wieloletnią działalność na rzecz Koła Gospodyń Wiejskich w Zbytkowie, a w szczególności za kultywowanie oraz popularyzację działalności artystycznej.

 

 

ZASŁUŻONY DLA GMINY STRUMIEŃ

Chór „AVE” w Pruchnej – za krzewienie kultury śpiewaczej i muzycznej oraz promowanie gminy Strumień,

Polski Komitet Pomocy Społecznej Zarząd Miejsko-Gminny w Strumieniu – za wieloletnią działalność charytatywną i promowanie wolontariatu oraz organizowanie pomocy na rzecz ludności poszkodowanej w klęskach żywiołowych na terenie Gminy oraz poza jej granicami,

Pan Henryk Sosna – za wielowymiarową aktywność społeczną, twórczą, organizacyjną stanowiącą wzór dla wielu pokoleń młodzieży.

 

 

LAUR GMIN ZIEMI CIESZYŃSKIEJ „SREBRNA CIESZYNIANKA”

Pan Marian Górnik - za promowanie wolontariatu, wieloletnią działalność charytatywną oraz znaczący wkład w amatorski ruch chóralny w Gminie i regionie.

 

 

LAUR GMIN ZIEMI CIESZYŃSKIEJ „ZŁOTA HONOROWA CIESZYNIANKA”

 

Pan Krzysztof Wójtowicz – za ogromny wkład w dziedzinie kultury, wieloletnią aktywność pedagogiczną i społeczną. Za promującą Śląsk Cieszyński w kraju i za granicą imponującą działalność chóralną.

 

 

***

NAGRODA ZA WYSOKIE WYNIKI SPORTOWE

przyznana na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Strumieniu Nr XXXIX.339.2013 z dnia 29 października 2013 r.

 Piotr Cieślik za osiągniecie III miejsca w rzucie dyskiem na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w lekkoatletyce w dniach 13 - 15 czerwca 2014 r.

Klaudia Kobiela za zdobycie brązowego medalu na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w FUTSALU U-18 w dniu 19 kwietnia 2014 r. w Tychach

Dorota Haspert za osiągnięcie III miejsce podczas Otwartych Mistrzostw Okręgu Małopolskiego w pływaniu na dystansie 800 m stylem dowolnym w Oświęcimiu w dniach 20 - 21 czerwca 2014 r.,

Jakub Rozmarynowski za osiągnięcie II miejsca podczas Drużynowych Mistrzostw Śląska w Gimnastyce Sportowej Chłopców w Zabrzu w dniu 18 października 2014 r.,

Bartłomiej Haspert za osiągniecie III miejsca w konkurencji 200 m stylem dowolnym podczas zawodów pływackich - Mistrzostw Śląska w Gliwicach w dniu 7 czerwca 2014 r.,

 



Dodał: PK
 
Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
sierpień 2017
PN WT ŚR CZ PT SB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: sierpień

2017/8/5
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi