Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

Rok 2005

ZASŁUŻENI DLA GMINY STRUMIEŃ:

  • Pan Wilhelm BRAŃCZYK – za wieloletnią, zaangażowaną pracę na rzecz straży pożarnych i innych organizacji społecznych,
  • Pani Tamara NOWOK – za osiągnięcia, kontynuację i podtrzymywanie tradycji śpiewaczych oraz rozsławianie Gminy,
  • Pani Krystyna STUCHLIK – za całokształt pracy społecznej na rzecz Gminy.
     

ZASŁUŻENI DLA GMINY STRUMIEŃ
przyznane z okazji obchodów „Europejskiego Roku Edukacji Obywatelskiej (EREO 2005)”

  • Pani Henryka BRAŃCZYK – za przybliżanie edukacji szkolnej do środowiska lokalnego i życia publicznego,
  • Pani Grażyna GĄDEK – za kształtowanie umiejętności i postaw obywatelskich uczniów oraz ich wiedzy nt. demokracji państwa i społeczeństwa obywatelskiego,
  • Pani Grażyna GUBAŁA – za tworzenie więzi ze wspólnotą lokalną, regionalną, narodową i europejską.


ZASŁUŻENI DLA BĄKOWA:

  • Pan Bernard MANN - za czynne i bezinteresowne wspomaganie organizacji i stowarzyszeń w sołectwie;
  • Pan Jerzy WACHA – za długoletnią pracę społeczną, zwłaszcza na rzecz krzewienia kultury fizycznej

ZASŁUŻONY DLA DROGOMYŚLA

  • Pan Piotr CZAKON – za inicjowanie i organizację corocznych tradycyjnych imprez o charakterze ogólno-gminnym np. dożynki, BULWA 2005;
  • Pan Arkadiusz MLECZKO – za wspieranie działalności sportowej oraz instytucji działających na terenie sołectwa
  • Pan Kazimierz SZYMALA – za wyróżniające uczestnictwo w działalności straży pożarnej oraz propagowanie idei pożarnictwa wśród młodzieży.

     

ZASŁUŻONY DLA PRUCHNEJ:

  • Pani Emilia KOCUR – za godne podziwu zaangażowanie i uczestnictwo w organizowaniu życia społeczności lokalnej;
  • Pani Danuta SIKORA – za aktywne uczestnictwo w działalności społecznej, a zwłaszcza za szczególne zaangażowanie w pracę z młodzieżą;
  • Pan Zbigniew SZAJTER – za bezinteresowne wspieranie miejscowej jednostki straży pożarne

     

ZASŁUŻONY DLA STRUMIENIA:

  • Pan Władysław BUDNY – za animowanie i wspomaganie działalności kulturalnej w mieście;
  • Ludowy Klub Sportowy „Wisła” Strumień w Strumieniu – za 85 lat organizowania życia sportowego w mieście;
  • Pani Tamara NOWOK – za wszczepianie i kultywowanie tradycji śpiewaczych wśród młodzieży;
  • Pani Jolanta PUCHAŁKA – za wieloletni aktywny udział w życiu społeczno-kulturalnym oraz działalność pedagogiczno-wychowawczą

     

ZASŁUŻONY DLA ZABŁOCIA:

  • Pani Wanda NIEMIEC – za zaangażowanie w pracę na rzecz środowiska w tym utworzenie biblioteki przyparafialnej..

ZASŁUŻONY DLA ZBYTKOWA:

  • Pani Krystyna NIEMIEC – za wieloletnią, bezinteresowną działalność społeczną na rzecz środowiska;
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Zbytkowie – za wzorową działalność jednostki oraz organizację i skupianie życia
     

--------------------------------------------------------------------------

LAUR GMIN ZIEMI CIESZYŃSKIEJ - SREBRNA CIESZYNIANKA

Pani Anastazji ŻUR - za wybitny wkład w rozwój harcerstwa, zaangażowanie w działalność Macierzy Ziemi Cieszyńskiej, umiejętne kreowanie inicjatyw lokalnych oraz aktywny udział w życiu samorządowym



Dodał: Admin
 
Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi