Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

Rok 2006

ZASŁUŻONY DLA BĄKOWA

  • Pani Irena STRZĄDAŁA – za aktywny udział w życiu społeczno-kulturalnym sołectwa Bąków.

ZASŁUŻONY DLA DROGOMYŚLA

  • Ks. Arkadiusz KNEFEL – za organizowanie i włączanie się w działalność społeczną i charytatywną
  • Ks. Karol MACURA – za organizowanie i włączanie się w działalność społeczną i charytatywną
  • Pani Urszula SŁOWIK – za aktywny i znaczący udział w organizowaniu imprez na terenie sołectwa Drogomyśl.

ZASŁUŻONY DLA PRUCHNEJ

  • Pani Barbara CZAKON – za aktywną pracę społeczną na rzecz społeczności lokalnej
  • Pani Anna SZUSTER – za aktywną pracę społeczną na rzecz środowiska lokalnego
  • Pan Stanisław ŚWITAŁA – za aktywny udział w życiu społecznym sołectwa, w szczególności w dziedzinie sportu i kultury fizycznej

ZASŁUŻONY DLA STRUMIENIA

  • - Pani Jadwiga GRYGIEREK – za widoczny udział w życiu społecznym miasta
  • - Pani Mirosława JAŁOWICZOR – za wybitne osiągnięcia w pracy pedagogicznej
  • - Pani Halina MIŁY – za bezinteresowną działalność na rzecz różnych organizacji
  • - Pan Józef SZEFER – za wieloletnią, wzorową postawę etyczno-moralną i wyróżniającą wrażliwość społeczną.

ZASŁUŻONY DLA ZABŁOCIA

  • Pan Marek CZERWIŃSKI – za aktywną działalność w OSP w sołectwie Zabłocie
  • Pan Janusz MACHALICA – za wieloletnie i wytrwałe krzewienie kultury fizycznej i sportu na terenie sołectwa Zabłocie.

ZASŁUŻONY DLA ZBYTKOWA

  • Pani Waleria STAROŃ – za bezinteresowną pomoc w zorganizowaniu opieki nad dziećmi.

ZASŁUŻONY DLA GMINY STRUMIEŃ

  • Ks. Arkadiusz KNEFEL – za znaczący wkład w integrację środowisk i popularyzowanie idei ekumenizmu na terenie Gminy
  • Ks. Karol MACURA – za znaczący wkład w integrację środowisk i popularyzowanie idei ekumenizmu na terenie Gminy
  • Pani Janina COFAŁA – za wieloletni, aktywny udział w organizowaniu życia kulturalnego na terenie Gminy oraz współpracę z partnerską gminą Petrvald.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

LAUR GMIN ZIEMI CIESZYŃSKIEJ - SREBRNA CIESZYNIANKA

Pan Karol Gajdzica, zam. Drogomyśl - za wybitny wkład w propagowaniu idei ochrony środowiska naturalnego, krzewienie edukacji ekologicznej wśród mieszkańców Gminy oraz zainicjowanie i prowadzenie działalności Uniwersytetu III Wieku na terenie Gminy.

 



Dodał: Admin
 
Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
maj 2017
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: maj

2017/05/5 2017/05/13 2017/05/19 2017/05/22 2017/05/23 2017/05/27 2017/05/29 2017/05/30 2017/05/31
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi