Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2021-02-16

wyświetleń: 268

Zagłosuj na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego

Znamy już Złotą Piątkę, czyli finalistki kolejnej edycji konkursu na Oryginalną Kobietę Śląska Cieszyńskiego 2020 roku. W gronie wyjątkowych Pań znalazła się Henryka Brańczyk z Pruchnej!

 

Henryka Brańczyk, kandydatka z naszej gminy to nauczycielka, działaczka społeczno-kulturalna, organizatorka wydarzeń, prezeska Stowarzyszenia Rozwoju Wsi "Pruchna" w latach 2010-2018, kustosz i wolontariusz Izby Regionalnej im. Emilii Michalskiej w Pruchnej.

 

Oprócz Pani Henryki o  zwycięstwo walczą: Jolanta Heller z Ustronia, Zofia Jagosz-Zarzycka ze Skoczowa, Elżbieta Legierska-Niewiadomska z Koniakowa i Franciszka Probosz z Istebnej. Są to panie, których kandydatury zostały poparte największą liczbą zgłoszeń w pierwszym etapie konkursu.

 

Etap drugi zakończony zostanie 8 marca, a o tym, która spośród pań wyłonionych do Złotej Piątki będzie nosić zaszczytny tytuł Oryginalnej Kobiety Śląska Cieszyńskiego 2020 dowiemy się 13 marca.

 

Głosować można za pośrednictwem:

- strony http://kobieta.ox.pl/

- portalu www.beskidzka24.pl

- kuponów publikowanych w „Głosie Ziemi Cieszyńskiej” – oryginalne, wycięte z gazety można wysyłać do redakcji „Głosu”  (ul. B. Chrobrego 21, 43-400 Cieszyn)

 

Pani Henryce gratulujemy dostania się do grona kandydatek do tytułu Oryginalnej Kobiety Śląska Cieszyńskiego, a wszystkich mieszkańców zachęcamy do oddawania głosów!

 Dodał: AB
 
Powszechny Spis RolnyNarodowy spis powszechny


Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
marzec 2021
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: marzec

galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi