Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2020-06-26

wyświetleń: 237

List Burmistrza Strumienia z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice i Pracownicy Oświaty!

Drodzy Uczniowie!

 

Koniec roku szkolnego jest czasem na podsumowanie wielomiesięcznej pracy, a także czasem refleksji. Każdy rok jest inny. Ten naznaczony był nowymi doświadczeniami. Z  powodu epidemii musieliście opuścić mury szkół. Podjęliście trud nauki zdalnej. Wiem, że nie było łatwo, ale podołaliście temu wyzwaniu. Dziękuję Wam za rzetelność i wytrwałość, za solidną, sumienną pracę.

 

Drodzy nauczyciele - mimo wyjątkowo trudnego czasu uczniowie dzięki Wam mogli realizować swoje pasje, poszerzać horyzonty. Dziękuję Wam za to, że jesteście z nimi w ważnych, przełomowych momentach. Dziękuję  za realizowanie szczególnej misji wpisanej w Wasz zawód.  

 

Drodzy Rodzice - Wasze wsparcie zawsze było i jest niezwykle istotnym elementem sukcesu edukacyjnego dzieci. Doceniam trud i współpracę z jakim musieliście się Państwo zmierzyć w ostatnich miesiącach roku szkolnego. Dziękuję za wsparcie udzielone nauczycielom. Jesteście Państwo nieocenionymi partnerami.

 

Wszystkim uczniom gratuluję osiągniętych wyników w nauce. Niech staną się one impulsem do jeszcze większej pracy i zmotywują do dalszego rozwoju oraz poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności w przyszłym roku szkolnym. Razem z Wami cieszę się z odniesionych  sukcesów w nauce, sporcie i różnych konkursach.

 

Dyrektorom, nauczycielom i wszystkim pracownikom oświaty składam wielkie podziękowanie za trud i wysiłek włożony w edukację i wychowanie oraz sprawne funkcjonowanie oświatowych placówek.

 

Życzę wszystkim słonecznych wakacji. Niech będą czasem odpoczynku od codziennych obowiązków i regeneracją sił przed nowym rokiem szkolnym.  Odpoczywając pamiętajcie jednak o zasadach bezpieczeństwa. Bo bezpieczeństwo i Wasze zdrowie jest najważniejsze!

Do zobaczenia 1 września w nowym roku szkolnym 2020/2021

                                                                                                Burmistrz Strumienia

                                                                                                  Anna Grygierek

 

 Dodał: AB
 
Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza


Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
lipiec 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: lipiec

2020/07/11 2020/07/18
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi