2015-09-24
wyświetleń: 16633
Wernisaż „Faceci w czerniach”
Stowarzyszenie Form Artystycznych Sfart oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu zapraszają na wystawę prezentującą twórczość dwóch śląskich artystów – Adama Czecha i Marcina Bochenka. Łącznikiem ekspozycji jest wszędobylska czerń i jej odcienie. Wernisaż wystawy i spotkanie z artystami odbędzie się 25 września o godzinie 18.00 w galerii emgok, Strumień, ul. Młyńska 14. Wystawa potrwa do 23 października.
Dodał: Admin
Pozostałe aktualności:
-
UWAGA! OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE
2026-06-09 -
Rusza ważne badanie rolnicze R-SGR
2026-06-08 -
Jubileusz 150-lecia OSP Strumień
2026-06-08 -
Wieczorny spacer z historią Drogomyśla
2026-06-03 -
Strażacka zmiana warty
2026-06-04 -
Za nami majowa sesja
2026-06-02

































