2018-01-11
wyświetleń: 14139
Odbył się Koncert Kolęd
W minioną sobotę w Sanktuarium św. Barbary w Strumieniu rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Koncert był okazją do zaprezentowania wspaniałych umiejętności wokalnych i muzycznych, ale także do duchowego przeżycia.
Organizatorem wydarzenia było Towarzystwo Śpiewacze „Lutnia” im. Jana Orszulika w Strumieniu. W tegorocznym koncercie udział wzięli również chór „Canzonetta” Szkoły Podstawowej w strumieniu, Chór św. Józefa z Zabrzega, Zespół Kameralistów „Pro Arte Et Musica” z Lędzin.
Zdjęcia: Mariusz Gruszka
Cały fotoreportaż dostępny jest na profilu strumien.info TUTAJ.
Dodał: Admin
Pozostałe aktualności:
-
UWAGA! OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE
2026-06-09 -
Rusza ważne badanie rolnicze R-SGR
2026-06-08 -
Jubileusz 150-lecia OSP Strumień
2026-06-08 -
Wieczorny spacer z historią Drogomyśla
2026-06-03 -
Strażacka zmiana warty
2026-06-04






































