2022-02-23
wyświetleń: 10199
Maseczki dla mieszkańców Gminy Strumień !
Gmina Strumień otrzymała z Rządowej Agencji Rezerw Materiałowych za Pośrednictwem Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego kolejną transzę maseczek dla mieszkańców naszej gminy.
Maseczki zostały rozdysponowane do jednostek działających na terenie miasta Strumienia i sołectw. Maseczki można odebrać w następujących miejscach: szkołach, przedszkolach, kościołach świetlicach, bibliotekach, Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Zakładzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strumieniu.
Dodał: LP
Pozostałe aktualności:
-
UWAGA! OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE
2026-06-09 -
Rusza ważne badanie rolnicze R-SGR
2026-06-08 -
Jubileusz 150-lecia OSP Strumień
2026-06-08 -
Wieczorny spacer z historią Drogomyśla
2026-06-03 -
Strażacka zmiana warty
2026-06-04 -
Za nami majowa sesja
2026-06-02

































