Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2024-06-05

wyświetleń: 258

Basen w Strumieniu otwarty od 10 czerwca!

Już od 10 czerwca czynny będzie basen w Miejskim Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu. Do dyspozycji są dwa baseny- brodzik dla dzieci i rekreacyjny basen dla dorosłych.

 

 W czerwcu będzie można korzystać z basenu w godzinach od godz. 10.00 do 19.00 natomiast w lipcu i sierpniu od godziny 9.00 do 19.00.

 

Tradycyjnie w każdy wtorek bilet wstępu na basen kąpielowy dla dzieci szkół podstawowych i ponadpodstawowych za okazaniem legitymacji szkolnej oraz przedszkolaków z terenu gminy Strumień kosztuje tylko 1,00 zł.

 

Na basenie będzie honorowana Karta Seniora i Karta Dużej Rodziny.  Aby skorzystać z ulg należy przedstawić odpowiedni dokument potwierdzający możliwość otrzymania tańszego biletu.

 

Wstęp bezpłatny przysługuje:


- dzieciom do 3 roku życia (wyłącznie pod opieką osoby dorosłej),
- weteranom i weteranom poszkodowanym,
- opiekunom grup zorganizowanych (na każde 15 osób jeden opiekun)

 

Atrakcje wodne w części basenu rekreacyjnego:

  • grzybek wodny;
  • hydromasaż ścienny na 9 stanowisk;
  • grota sztucznej fali;
  • ławeczka rurowa z masażem powietrznym;
  • masaż karku szeroki 50m³/h 3 szt;
  • zjeżdżalnia rurowa wodna typu anakonda 60 m;
  • zjeżdżalnia rodzinna.

Atrakcje wodne brodzik:

  • jeżyk wodny;
  • parasol wodny;
  • zjeżdżalnia słoń.

 

Zachęcamy do plażowania w Miejskim Centrum Kultury i Rekreacji,  Przypominamy, że prócz otwartego basenu można tam również pograć w tenisa, squasha czy spędzić czas na świeżym powietrzu korzystając z placu zabaw.

W tym roku sezon kąpielowy na strumieńskim basenie potrwa do 31 sierpnia. 

 Dodał: AB
 Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Komunikaty i ostrzeżeniaKomunikaty i ostrzeżenia Program czyste powietrzeJakość powietrza Cyfrowa GminaCyfrowa Gmina Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
czerwiec 2024
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi