Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień
źródło: www.pruchna.osp.org.pl

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze 2022 rozstrzygnięte

Na stadionie sportowym w Strumieniu odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu Gminy Strumień.

Piknik Klubów Seniora

Kluby seniora na pikniku

Okazję do integracji miały strumieńskie Kluby Seniora, które spotkały się na pikniku zorganizowanym w Tradycyjnej Zagrodzie Rolnej - Skansenie Ochaby.  

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Dodatek dla podmiotów wrażliwych

Burmistrz Strumienia informuje, że zgodnie z zapisami ustawy z dnia 15 września 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw "podmioty wrażliwe" wymienione w art. 4 ust. 1 pkt. 4 cytowanej ustawy mogą składać wnioski o wypłacenie dodatku z tytułu wykorzystania niektórych źródeł ciepła.  

 

Dodatek dla gospodarstw domowych

MOŻNA SKŁADAĆ WNIOSKI O DODATEK DLA GOSPODARSTW DOMOWYCH

Informujemy, że można już składać wnioski o jednorazowy dodatek dla gospodarstw domowych ogrzewanych przy pomocy kotłów lub pieców na biomasę, LPG lub olej opałowy.

Strumień wśród najaktywniejszych gmin wdrażających program "Czyste Powietrze"

Strumień wśród najaktywniejszych gmin wdrażających program "Czyste Powietrze"

Miło nam poinformować, że w rocznym rankingu gmin obejmującym aktywność w realizacji programu Czyste Powietrze za okres od dnia 01.04.2021 do dnia 31.03.2022r. Gmina Strumień zajęła 70 miejsce na 625 gmin z całego kraju notowanych w zestawieniu.

Więcej aktualności

Pomoc dla ukrainyPomoc dla ukrainy


Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Program czyste powietrzeJakość powietrza Cyfrowa GminaCyfrowa Gmina Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
lipiec 2019
PN WT ŚR CZ PT SB ND
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: lipiec

2019/7/2 2019/7/6
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi