Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2019-06-13

wyświetleń: 1335

Wakacje, wakacje, wakacje...

Już za niedługo rozpoczną się długo wyczekiwane wakacje, czas odpoczynku i rekreacji, które można spędzić aktywnie w gminie Strumień. Zarówno MGOK, jak Miejska Biblioteka Publiczna w Strumieniu przygotowała wiele ciekawych atrakcji i propozycji na spędzenie aktywnie czasu wakacyjnego.

 Zajęcia będą prowadzone w siedzibie głównej MGOKu w Strumieniu oraz w świetlicach działających w każdej miejscowości gminy Strumień w miesiącu lipcu.

 

 MGOK podczas wakacji oferuje dla dzieci pełną ofertę ciekawych zajęć, takich jak: gry, zabawy, seanse filmowe. Ponadto zorganizuje ciekawe i różnorodne wycieczki. Natomiast dla najmłodszych dzieci będą czekać różnego rodzaju zajęcia artystyczne.

Odwiedzając świetlice dzieci będą miały możliwość uczestniczyć w zajęciach plastycznych, zabawach, grach oraz uczestniczyć w wycieczkach. 

 

 Miło spędzić czas podczas wakacji będzie można w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Strumieniu. Zajęcia będą prowadzone w miesiącu lipcu, podczas których wszyscy obecni będą mogli brać udział w zajęciach plastycznych, zabawach, grach planszowych i komputerowych.

 

Będą prowadzone półkolonie sportowe na Hali Sportowej w pierwszej połowie lipca. Na zajęciach będą rozgrywane różnego rodzaju turnieje, wyjazdy zorganizowane oraz spotkanie przy ognisku.

 

Pragniemy przypomnieć również, że od maja jest czynny basen w Strumieniu, a w każdy wtorek dzieci i młodzież z gminy Strumień wstęp mają za symboliczną złotówkę. Więcej na temat działalności basenu TUTAJ

 

Mamy nadzieje, że każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z harmonogramami wydarzeń.

 

Więcej informacji dla każdego programu znajdą państwo w załącznikach.Dodał: AB
 
Biuletyn informacji publicznejBiuletyn informacji publicznej
Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
październik 2019
PN WT ŚR CZ PT SB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: październik

2019/10/11 2019/10/12 2019/10/18
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi