Gmina Strumień - oficjalna strona

  • Referaty
  • Jednostki organizacyjne
  • Gospodarka nieruchomościami
  • Edukacja
  • Ochrona środowiska
  • Informacje dla rolników
  • Informacja dla przedsiębiorców
  • Informacje podatkowe
  • Środki zewnętrzne
  • Komunikaty i ostrzeżenia
  • Konsultacje społeczne
  • Zamówienia Publiczne
  • Dzienniki urzędowe
  • Urząd Gminy Strumień

    Rok 2011

    ZASŁUŻONY DLA BĄKOWA:

    - Pan Adolf JAŃCZYK – za wieloletnią, bezinteresowną działalność na rzecz społeczności lokalnej, w szczególności na rzecz straży pożarnej i LKS „Zryw” Bąków,
    - Pani Krystyna MROWIEC – za zaangażowanie i uczestnictwo w organizowaniu życia społeczności sołectwa Bąków, w szczególności działalność w Kole Gospodyń Wiejskich.

    ZASŁUŻONY DLA DROGOMYŚLA:
    - Pani Krystyna BUJOK – za wieloletnią i bezinteresowną działalność na rzecz społeczności sołectwa Drogomyśl,
    Stacja Diakonijna Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Drogomyślu – za działalność charytatywną i promowanie wolontariatu,
    - Państwo Halina i Jan SZERUDA – za promowanie folkloru Śląska Cieszyńskiego wśród dzieci i młodzieży.

    ZASŁUŻONY DLA PRUCHNEJ:
    - Pan Jan ADAMCZYK – za wieloletnią i bezinteresowną działalność na rzecz społeczności sołectwa Pruchna,
    - Pan Piotr CIEŚLIK – za wybitne osiągnięcia sportowe i rozsławianie gminy Strumień w kraju i za granicą,
    - Pani Krystyna MACURA – za wieloletnią i bezinteresowną działalność na rzecz społeczności sołectwa Pruchna.

    ZASŁUŻONY DLA STRUMIENIA:
    - Pani Lilla SALACHNA-BRZOZA – za dbałość o proces wychowawczy młodego pokolenia, organizację życia kulturalnego w środowisku lokalnym i propagowanie idei europejskich,
    - Pan Antoni STRZĄDAŁA – za troskę o bezpieczeństwo mieszkańców poprzez aktywną, wieloletnią pracę w szeregach straży pożarnej,
    - Pani Maria SZCZUDŁO – za szczególną, bezinteresowną pracę charytatywną i działalność społeczną w Macierzy Ziemi Cieszyńskiej Koło w Strumieniu.

    ZASŁUŻONY DLA  ZABŁOCIA:
    - Pan Władysław DZIĘDZIEL – za wieloletnią i bezinteresowną pracę na rzecz straży pożarnej.

    ZASŁUŻONY DLA ZBYTKOWA:
    - Pani Teresa PRYCZEK – za działalność artystyczną oraz upowszechnianie kultury wśród dzieci i młodzieży.

    ZASŁUŻONY DLA GMINY STRUMIEŃ
    - Państwo Łucja i Piotr CZAKON – za wieloletnią działalność na rzecz popularyzacji bezpiecznego, nowoczesnego rolnictwa oraz bezinteresowną działalność na rzecz społeczności lokalnej,
    - Pan Roman GREŃ – za zaangażowanie w pracę samorządu lokalnego oraz wspieranie działalności organizacji pozarządowych,
    - Koło Gospodyń Wiejskich w Pruchnej – za szczególną 60-letnią działalność w społeczności, kultywowanie tradycji oraz integrację środowiska lokalnego.


    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    NAGRODA BURMISTRZA ZA WYSOKIE WYNIKI SPORTOWE

    Magdalena Kolaczek za zajęcie III miejsca na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików i Młodziczek w Judo w Bytomiu 12 czerwca 2011 r.

    Patryk Wyleżoł za zajęcie III miejsca na Mistrzostwach Śląska w Judo w Bytomiu 8 – 9 stycznia 2011 r.

    Mateusz Kojzar za zajęcie I miejsca w drużynowym konkursie skoków na X Zimowym Olimpijskim Festiwalu Młodzieży Europy EYOWF 2011 w Liberec.

    Dorota Haspert za zajęcie I miejsca w sztafecie dziewcząt 4 x 100 m stylem dowolnym na Letnich Mistrzostwach Śląska w Radlinie 9 – 10 czerwca 2011 r.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    LAUR GMIN ZIEMI CIESZYŃSKIEJ - SREBRNA CIESZYNIANKA

    Pan Ludwik HABARTA - za całokształt pracy oraz bogaty dorobek artystyczny, na niwie rzeźbiarstwa, promujący Ziemię Cieszyńską.
     



    Dodał: Admin
     
    Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
    biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

    Kalendarz

    Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
    sierpień 2017
    PN WT ŚR CZ PT SB ND
      1 2 3 4 5 6
    7 8 9 10 11 12 13
    14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 31      

    Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: sierpień

    2017/8/5 2017/8/12 2017/8/25 2017/8/26
    galeriagaleria zdjęć

    Współpracujemy

    lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi