Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

Rok 2002

ZASŁUŻENI DLA GMINY STRUMIEŃ:

  • Pan Ludwik Flaczek – za wieloletnią, niestrudzoną działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej na terenie Gminy
  • Pan Karol Gajdzica – za pełne, wieloletnie zaangażowanie w pracy społecznej na terenie Gminy, a w szczególności za szeroką działalność w zakresie krzewienia kultury ekologicznej wśród młodzieży i dorosłych
  • Pan Roman Kucharczyk – za szczególne, wieloletnie zaangażowanie i wkład pracy na rzecz poprawy jakości życia mieszkańców Gminy Strumień
  • Pani Janina Motylewska – za wieloletnią działalność społeczną w zakresie oświaty i wychowania młodzieży na terenie Gminy Strumień, a także za działalność w Kole Macierzy Ziemi Cieszyńskiej
  • OSP Zabłocie – za 90-letnią działalność na rzecz ochrony przeciwpożarowej, działania w czasie powodzi oraz bezinteresowne niesienie pomocy mieszkańcom Gminy w trudnych sytuacjach losowych
  • Pan Karol Pisiut – za długoletnią działalność społeczną na rzecz społeczności Gminy Strumień
  • Pani Anastazja Żur – za wieloletnią działalność społeczną w zakresie oświaty i wychowania młodzieży, także za działania w zakresie kultury na terenie Gminy Strumień
  • Pan Marian Wójtowicz - za wieloletnią pracę społeczną na rzecz rozwoju Gminy Strumień, a w szczególności za działalność w Macierzy Ziemi Cieszyńskiej oraz działalność publicystyczną w zakresie szeroko pojętej kultury, historii narodu i państwa
     


ZASŁUŻENI DLA BĄKOWA:

  • OSP Bąków – za całokształt działalności w zakresie ochrony przeciwpożarowej, za działalność z młodzieżą oraz podejmowanie inicjatyw społecznych na rzecz środowiska lokalnego

ZASŁUŻONY DLA DROGOMYŚLA

  • Pan Karol Gajdzica – za pełne, wieloletnie zaangażowanie w pracy społecznej na rzecz środowiska lokalnego, a w szczególności za szeroką działalność w zakresie krzewienia kultury ekologicznej wśród młodzieży i dorosłych
  • Pan Roman Kucharczyk – za szczególne, wieloletnie zaangażowanie i wkład pracy na rzecz poprawy jakości życia społeczności lokalnej, a w szczególności za starania na rzecz ochrony przeciwpożarowej Sołectwa Drogomyśl
  • Pan Jerzy Mleczko – za bezinteresowną pomoc i świadczenie usług na rzecz społeczności lokalnej oraz  propagowanie sportu wśród młodzieży
  • Pan Karol Saltarius – za wieloletnie zaangażowanie w życie społeczne swojego środowiska, a w szczególności za wieloletnią pracę z młodzieżą w zakresie sportu i wychowania
     

ZASŁUŻONY DLA PRUCHNEJ:

  • Pan Eugeniusz Hanzlik – za działalność społeczną na rzecz Sołectwa Pruchna, a w szczególności za wkład pracy przy budowie wodociągów, gazyfikacji i telefonizacji wsi
  • Pana Karol Pisiut – za długoletnią działalność na rzecz środowiska wiejskiego oraz za czynny udział w organizacji corocznych dożynek gminnych
  • Pan Leopold Wawrzyczek – za długoletnią działalność społeczną na rzecz Sołectwa Pruchna, a w szczególności za zaangażowanie przy realizacji inwestycji na terenie wsi, takich jak wodociągi, gazyfikacja, telefonizacja itp.
     

ZASŁUŻONY DLA STRUMIENIA:

  • Pan Henryk Arkulary – za niestrudzoną, wieloletnią działalność społeczną, wieloletnią działalność społeczną na rzecz rozwoju Miasta Strumienia, w szczególności za pracę  społeczną na rzecz ochrony przeciwpożarowej oraz działania przy realizacji inwestycji w mieście
  • Pani Janina Motylewska – za wieloletnią działalność społeczną w zakresie oświaty i wychowania młodzieży, a w szczególności za propagowanie turystyki pieszej wśród młodzieży, a także krzewienie i chronienie miejscowej gwary i zwyczajów przed zapomnieniem
  • Pani Anastazja Żur – za wieloletnią działalność społeczną w zakresie oświaty i wychowania młodzieży, a w szczególności za działalność w organizacjach ZHP oraz zaangażowanie w organizację Staromiejskiej Wiosny
     

ZASŁUŻONY DLA ZABŁOCIA:

  • Pan Wilhelm Spyra – za wieloletnią działalność społeczną w OSP Zabłocie, a w szczególności za dobre wyniki pracy z młodzieżą w ramach OSP Zabłocie.

ZASŁUŻONY DLA ZBYTKOWA:

  • Pan Ignacy Pajor – za wieloletnią działalność społeczną na rzecz poprawy warunków życia środowiska lokalnego, a w szczególności za działalność w OSP Zbytków.

--------------------------------------------------------------------------

LAUR GMIN ZIEMI CIESZYŃSKIEJ - SREBRNA CIESZYNIANKA

Pan Marian Wójtowicz, zam. Strumień



Dodał: Admin
 
Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
sierpień 2017
PN WT ŚR CZ PT SB ND
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: sierpień

2017/8/5 2017/8/12 2017/8/25 2017/8/26
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi