Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2019-03-21

wyświetleń: 1107

Zapraszamy na wernisaż artystyczny Moniki Mol

Już niedługo, bo 27 marca 2019r. o godz. 18.00 w Galerii Pod Ratuszem w Strumieniu, ul. Rynek 4 otwarta zostanie wyjątkowa wystawa dedykowana kobietom pt. „Jej Portret…bo życie to teatr…”
Na wystawie zaprezentują swoje zdjęcia: Julia Rychlik, Ada Moycho, Tomasz Donocik, Michał Kuzyk, Mirosław Wiśniewski oraz  Jiří Barney Černohorský. Zdjęcia wykonane zostały na podstawie stylizacji i makijaży Moniki Mol.

W czasie wernisażu będzie możliwość skorzystania z  Kącika stylistki Moniki Mol z możliwością wykonania stylizacji i zdjęcia na miejscu.

Wystawa będzie dostępna od 27 marca do 20 maja 2019r. w godzinach pracy urzędu. Istnieje możliwość zwiedzania dla grup zorganizowanych, po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym pod numerami 33 857 01 82, 781 727 772.

MONIKA MOL- inicjatorka stylizowanych sesji, realizatorka / przy współpracy z fotografami/ takich PROJEKTÓW, jak:

1--WEHIKUŁ CZASU--podróż w czasie, stylizacyjne przeniesienie do innej epoki, sesje vintage
2--ŻYWY MANEKIN--ożywienie witryn sklepowych żywą modelką, będąca w nieporuszeniu i pozie  manekina- nurt EKO- odejście od plastykowych lal...
3--KOBIECE PIĘKNO W RÓŻNYCH DEKADACH ŻYCIA- modelki plus 30 ,+40, +50, +60, +70- sesje w plenerze w stylizacjach min. z outlet GRANDA i z SZAFY ATELIER STYLU....- intencją było pokazanie kobiecej urody niezależnie od wieku

Właścicielka magicznej przestrzeni ATELIER STYLU MONIKI MOL, w Cieszynie, gdzie zajmuje się WIZERUNKIEM KOBIET, wykonując okazjonalne makijaże, stylizacje sylwetki i twarzy, analizy kolorystyczne w systemie 12 typów urody, również przeprowadza ślubne analizy kolorystyczne dla przyszłych Panien Młodych.

Kreuje wizerunek kobiet na potrzebę chwili, okazji, ważnego życiowego wydarzenia. Pomaga dobrać dodatki, robi przeglądy kobiecych SZAF, towarzyszy Paniom w modowych zakupach.

Artystycznie "wyżywa się" tworząc kreatywne korony z kwiatów, stylizacje do sesji a także poprzez makijaż artystyczny. Sesje baśniowe, sesje inspirowane ciekawymi postaciami- są również Jej udziałem. Jedno z ostatnich wydarzeń to stylizacja modelek do sesji we wnętrzach pięknego TEATRU w Cieszynie im. A. Mickiewicza, w ramach spotkania fotografów Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego -jako wspólny czas pozowania i fotografowania na deskach teatru.

Od roku 2011 pozuje dla studentów w Instytucie Sztuki na Uniwersytecie w Cieszynie, od ubiegłego roku również dla uczniów Niepublicznego Liceum Plastycznego, także w Cieszynie.

Miłośniczka vintage, retro stylu, eklektycznego sposobu wyrazu , kolaży....

Uwielbia koty i ogród...bo-- "KTO KOCHA OGRÓD, WCIĄŻ ŻYJE W RAJU".

 

Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Strumienia oraz Monika Mol.

 Dodał: AB
 
Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
maj 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: maj

galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi