Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2018-05-23

wyświetleń: 3884

X Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Rzóndzymy po naszymu”

Konkurs, który odbył się w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu honorowym patronatem objęła Burmistrz Strumienia p. Anna Grygierek. W związku z jubileuszem w imieniu organizatorów dyrektor Mariusz Mendrok zadbał o podziękowania dla osób, które co roku wspierają organizację konkursu: p. Anna Grygierek, p. Anna Kruszona, p. Anna Brańczyk, państwo Krystyna i Jerzy Frydowie, p. Ryszard Moskal, p. Bogusław Żydek dyrektor MGOK, Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Pruchnej.

Konkurs poprowadzili Adrian Gałuszka i Jakub Raszka, w przerwie wystąpiły przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Pruchnej przygotowane przez p. Natalię Majchrzak.

Na zapełnionej po brzegi sali widowiskowej zaprezentowali się uczniowie z przedszkoli, szkół podstawowych i klas gimnazjalnych.

Komisja konkursowa w składzie: Anna Mazur, Henryka Brańczyk i Ewelina Szuścik przyznała wyróżnienia następującym osobom:

w kategorii przedszkole

 I m. Aleksander Omyła, Niepubliczne Przedszkole „Kubusiowa Kraina”, opiekun Natalia Janota

 II m. Nikola Ochodek, Niepubliczne Przedszkole „Kubusiowa Kraina”, opiekun Natalia Janota

III m. Michalina Adamska, Publiczne Przedszkole z Drogomyśla, opiekun Justyna Pryczek

Wyróżnienie  Jakub Krzok,  Publiczne Przedszkole z Pruchnej, opiekun Natalia Majchrzak

w kategorii klasy 1-3

I m. Aleksander Bojda Bąków, opiekun Beata Heczko

II m. Milena Stanisławska, Marta Staniek Bąków, opiekun Agnieszka Motylewska

III m. Aleksandra  Warchał, Drogomyśl opiekun  Joanna Solarczyk

Wyróżnienie Olga Malina, Martyna Cwajna, Drogomyśl, opiekun Kinga Klimek

w kategorii klas 4-6

I m. Natasza Rauer, Strumień, opiekun Katarzyna Pająk

II m. Lena Dybczyńska, Strumień, opiekun Katarzyna Pająk

III m. Justyna Zachorek, Zabłocie, opiekun Anna Bukowska

wyróżnienie Zofia Bujok, Pruchna, opiekun Magdalena Penkala

w kategorii klasa 7 i gimnazjum

I m. Weronika Czakon, Pruchna, opiekun Magdalena Penkala

II m. Weronika Chodara, Pruchna, opiekun Magdalena Penkala

III m. Anna Bebek, Aleksandra Karkoszka, Marcin Kuboszek, Drogomyśl, opiekun Anna Głowinkowska

wyróżnienie Justyna Król, Pruchna, opiekun Magdalena Penkala.

 

Więcej zdjęc można zobaczyc na naszym facebooku



Dodał: EF
 
Powszechny Spis RolnyNarodowy spis powszechny


Gminny portal MapowyGminny portal Mapowy Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
wrzesień 2021
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: wrzesień

2021/09/1 2021/09/7 2021/09/10 2021/09/11 2021/09/16 2021/09/20 2021/09/21 2021/09/23 2021/09/25
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi