Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2019-04-16

wyświetleń: 188

Strumieńskie nagrody sportowe

Gmina Strumień wyróżniła sportowców, którzy w ubiegłym roku osiągnęli wysokie wyniki sportowe - 10 kwietnia w Sali Widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu Burmistrz Strumienia Anna Grygierek i Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu Czesław Greń wręczyli 11 tegorocznym laureatom nagrody za osiągniecia uzyskane w 2018 r. Wśród nagrodzonych znalazło się  7 lekkoatletów oraz zawodnicy: judo, pływania, minisiatkówki i rajdów samochodowych. Nagrody otrzymali:   

  • Sebastian Libura – za osiągnięcie II miejsca w biegu 60 m chłopcy 12 lat na XXIV Ogólnopolskim Finale „Czwartków Lekkoatletycznych” Łódź 2018,
  • Jakub Libura - za osiągnięcie III miejsca w biegu 60 m chłopcy 12 lat na XXIV Ogólnopolskim Finale „Czwartków Lekkoatletycznych” Łódź 2018,
  • Martyna Ihas - za osiągnięcie III miejsca w kategorii wagowej 48 kg w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w JUDO w Bytomiu w dniu 10 listopada 2018 r.
  • Bartłomiej Dudkowiak – za osiągnięcie I miejsca w pływaniu w kategorii 14 lat w konkurencji 50 m dowolny na Mistrzostwach Śląska w Gliwicach w dniu 16 listopada 2018 r.
  • Kamil Wilczyński – za osiągnięcie II miejsca w skoku w dal M U18 na Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Częstochowie w dniach 26 - 27 maja 2018 r.
  • Joanna Wyleżoł – za osiągnięcie II miejsca w kategorii dwójki dziewcząt w XXIV Wojewódzkim Finale Minisiatkówki w Mikołowie w dniu 19 maja 2018 r.
  • Jakub Rozmarynowski – za osiągnięcie III miejsca skok w klasie I na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn w Zabrzu w dniu 14 maja 2018 r.
  • Ewa Tolasz – za osiągnięcie I miejsca w biegu na 1500 m. – podczas Mistrzostw Województwa Śląskiego w Częstochowie w dniach 26 - 27 maja 2018 r.
  • Tomasz Wróbel – za osiągnięcie II miejsca w rzucie oszczepem podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w Bydgoszczy w dniach 08 - 10 czerwca 2018 r.
  • Piotr Cieślik – za osiągnięcie II miejsca w pchnięciu kulą podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w Bydgoszczy w dniach 08-10 czerwca 2018 r.
  • Bartłomiej Fizia – za osiągnięcie III miejsca w klasyfikacji końcowej w klasie Gość 2WD na Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska 2018 r.

 

Uroczystość uświetniły występy grup tanecznych ENTER i ESCAPE działających przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu.

 

Więcej zdjęć na FACEBOOKU



Dodał: AB
 
Biuletyn informacji publicznejBiuletyn informacji publicznej
Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
maj 2019
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: maj

2019/05/4 2019/05/8 2019/05/11 2019/05/12 2019/05/15 2019/05/20 2019/05/24 2019/05/25
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi