Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2018-04-18

wyświetleń: 976

Strumieńskie nagrody sportowe

Już po raz dziesiąty strumieńscy sportowcy otrzymani nagrody za wysokie wyniki sportowe przyznane przez burmistrz Strumienia Annę Grygierek, która pogratulowała wyróżnionym – „Gratuluję wszystkim osiągniętych wyników. Cieszę się, że wielu z Was mam okazję po raz kolejny nagrodzić za wysokie wyniki sportowe. Serdeczne podziękowania kieruję do Waszych rodzin i trenerów za wsparcie w realizacji pasji i rozwijaniu talentów”. Wśród 11 tegorocznych laureatów nagród znalazło się 4 lekkoatletów,  3 zawodniczki sportów walki (Judo), 2 pływaków oraz po jednym reprezentancie gimnastyki sportowej i rajdów samochodowych. Nagrody otrzymali:  Bartłomiej Haspert – za osiągnięcie III miejsca w sztafecie mieszanej 4 x 50 m zmienny –  podczas Mistrzostw Okręgu Śląskiego 13 lat w Dąbrowie Górniczej w dniach 1 - 2 grudnia 2017 r., Marta Marko – za osiągnięcie III miejsca w Judo w kategorii wagowej 63 kg. podczas Mistrzostw Śląska w Bytomiu w dniu 8 stycznia 2017 r., Natalia Mohr – za osiągnięcie II miejsca w Judo w kategorii wagowej 48 kg podczas Mistrzostw Śląska w Bytomiu w dniu 8 stycznia 2017 r., Jakub Rozmarynowski – za osiągnięcie II miejsca w finale skok w klasie II – podczas Indywidualnych Mistrzostw Śląska w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn w Zabrzu w dniu 29 kwietnia 2017 r. , Bartłomiej Dudkowiak – za osiągniecie I miejsca w pływaniu w konkurencji 100 m dowolny podczas Mistrzostw Śląska Młodzików 13 letnich w dniu 2 grudnia 2017 r., Jakub Libura – za osiągnięcie I miejsca w biegu na 60 m – podczas XXIII Ogólnopolskiego Finału „Czwartków Lekkoatletycznych” w Łodzi w dniach 17-18 czerwca 2017 r., Martyna Ihas – za osiągnięcie III miejsca w Judo w kategorii do 44 kg. – podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostwa Polski Juniorek mł. w Gorzowie Wielkopolskim w dniu 6 maja 2017 r., Kamil Wilczyński – za osiągnięcie III miejsca w biegu na 100 m – podczas Mistrzostw Polski U-16 w lekkoatletyce w Białej Podlaskiej w dniach 23 – 24 września 2017 r., Ewa Tolasz – za osiągnięcie II miejsca w biegu na 800 m i III miejsca w biegu na 1 500 m podczas Mistrzostw Śląska w Lekkoatletyce w Bielsku – Białej w dniach 3 - 4 czerwca 2017 r., Bartłomiej Fizia – za osiągnięcie II miejsca w klasyfikacji w klasie HR 4 – podczas INTER CARS Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2017 r., Piotr Cieślik -  za  osiągniecie III miejsca w rzucie dyskiem i III miejsca w pchnięciu kulą   –  podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w Białymstoku w dniach 23 – 25 czerwca 2017 r. Spotkanie z laureatami odbyło się 12 kwietnia br. w Sali Widowiskowej Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu.  

 

Więcej zdjęc można znaleźć TUTAJ

Więcej zdjęć można zobaczyć TUTAJ



Dodał: EF
 
Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza


Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
lipiec 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: lipiec

2020/07/18
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi