Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2020-09-18

wyświetleń: 391

Pierwsza wizyta w Mieście Bytča na Słowacji!

Delegacja Gminy Strumień wzięła udział w spotkaniu w ramach projektu Ścieżka dydaktyczna „Za pięknem bytczańskiej przyrody” w Mieście Bytča na Słowacji. 

 

W wizycie wzięła udział Anna Grygierek Burmistrz Strumienia, Czesław Greń Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu, Ewa Kuboszek- Owsiany Kierownik Referatu Rozwoju i Promocji.

 

Przypominamy, że w ubiegłym roku w Strumieniu zostało podpisane Porozumienie na realizację wspólnego projektu, w którym nasza gmina jest Partnerem.  Projekt obejmuje część inwestycyjną po stronie słowackiej gdzie powstaje nowa wieża widokowa, z kolei Gmina Strumień jako partner uczestniczy w oficjalnych wydarzeniach związanych z realizacją projektu.

 

Podczas wizyty omówione zostały kolejne spotkania w ramach wspólnego projektu, a także podjęte zostały rozmowy na temat dalszej współpracy pomiędzy naszą gminą a Miastem Bytča.

 Dodał: AB
 
Powszechny Spis RolnyPowszechny Spis Rolny


Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
październik 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: październik

2020/10/24
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi