Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień

2017-03-19

wyświetleń: 244

Halowa Liga Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Strumienia

W Hali Sportowej w Strumieniu odbyła się ostatnia 14 kolejka Halowej Ligi Piłki Nożnej. Burmistrz Strumienia Anna Grygierek uhonorowała drużyny pucharami, zwycięskie drużyny medalami a najlepszych zawodników statuetkami. Drużyny otrzymały również piłki ufundowane przez prezesa BTS Rekord w Bielsku Białej Janusza Szymurę.

Wyniki:
XIV KOLEJKA (VII rewanże)
„Dinusie” :  „La Furia Roja”                           3 : 2
„FC Pewny Koń” : „Podobno są Gorsi”         4 : 15
„FC Futbolsklep”  : „Fortuna”                        4 : 6
„Reszta Świata’ ; „Turbo Ptysie”                     5 : 0 (w:o)
Najlepszym Strzelcem HLPN został Tomasz Saltarius z 24 bramkami z drużyny „Podobno są Gorsi”.
Najlepszym Zawodnikiem Mateusz Janota a Najlepszym Bramkarzem Łukasz Sowa z drużyny „Fortuna”.
Strzelcy Ligi:
Tomasz Saltarius                     24 bramek
Grzegorz Drabik                      22
Mirosław Ustaszewski            21
Patryk Maciejny                      19
Mateusz Janota                       18
Dawid Zorychta                       18
Sebastian Czech                      15
Kamil Różankowski               14
Adam Holesz                           13
Tomasz Krzempek                  13
Szymon Pietrzyk                     13
Szymon Miłek                          12
Dominik Gabryś                      12
Krzysztof Juszczyk                 10
Andrzej Pawlak                       10
Miejsce     Nazwa drużyny     Mecze     Punkty     Br.
zdobyte     Br. stracone     Bilans
1     FORTUNA     14     39     98     35     63
2     PODOBNO SĄ GORSI     14     31     84     42     42
3     FC FUTBOLSKLEP     14     27     74     42     32
4     DINUSIE     14     25     64     57     7
5     LA FURIA ROJA     14     19     38     50     -12
6     RESZTA ŚWIATA     14     17     67     69     -2
7     FC PEWNY KOŃ     14     7     42     107     -65
8     TURBO PTYSIE     14     0     25     83     -5

I miejsce „Fortuna”
Marcin Staroń, Mateusz Janota, Dariusz Indyk, Mirosław Ustaszewski, Łukasz Sowa, Dawid Zorychta, Tomasz Krzempek, Bartłomiej Midura.
II miejsce „Podobno są Gorsi”
Andrzej Danel, Grzegorz Drobik, Michał Folek, Damian Franek, Arkadiusz Kidoń, Sławomir Kidoń, Daniel Maruszak, Tomasz Saltarius, Ireneusz Szpałek, Mateusz Saltarius.
III miejsce „FC Futbolspkep”
Grzegorz Kawulok, Kazimierz Jaworski, Patryk Maciejny, Dawid Grabski, Bartłomiej Gabryś, Maksymilian Szczypka, Radosław Fizia, Tomasz Milanowski, Dominik Gabryś, Konrad Janowski, Mariusz Miśkiewicz, Konrad Janowski.
IV miejsce „Dinusie”
Andrzej Pawlak, Dariusz Wacha, Paweł Skorupka, Sebastian Czech, Wojciech Rakus, Sebastian Lazar, Robert Opoka, Adrian Gabryś, Andrzej Niemczyk, Michał Kiecok, Robert Miły.
V miejsce „La Furia Roja”
Łukasz Markiton, Adrian Markiton, Grzegorz Maciończyk, Daniel Hołota, Arkadiusz Zachraj, Szymon Jodłowiec, Piotr Klimek, Stanisław Możdżeń, Tomasz Rzyman, Łukasz Błachut, Kamil Markiton.
VI miejsce „Reszta Świata”
Kamil Ociepka, Łukasz Czerwiński, Szymon Pietrzyk, Szymon Miłek, Krzysztof Juszczyk, Łukasz Mikołajczyk, Józef Niemczyk, Radosław Wojciechowski, Tomasz Szweblik, Kamil Rózankowski, Leszek Dziędziel, Jan Lang.
VII miejsce „FC Pewny Koń”
Damian Czakon, Klaudiusz Grzybek, Kamil Machej, Mateusz Kojzar, Mateusz Grelowski, Adrian Pupek, Mateusz Siekierka, Mateusz Lebioda, Damian Bazgier, Mateusz Stryganek.
VIII miejsce „Turbo Ptysie”
Daniel Biesok, Remigiusz Kapias, Adam Holesz, Konrad Nowak, Adrian Bocian, Jakub Krzempek, Przemysław Kłóś, Marcin Surmiał, Dawid Gruszka.
IX miejsce „Naprzód Betlejem”
Kacper Rakus, Igor Kolanko, Bartosz Szymczak, Jakub Rakus, Dawid Kosmala, Kajetan Penkala, Damian Rajca, Wojtek Legęć, Paweł Wala, Marcin Kajstura, Daniel Dziendziel.

Więcej na:

www.sport.strumien.pl

 



Dodał: DK
 
Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
kwiecień 2017
PN WT ŚR CZ PT SB ND
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi