Gmina Strumień - oficjalna strona

Urząd Gminy Strumień
Zmiany w regulaminie utrzymania czystości i porządku

Zmiany w regulaminie utrzymania czystości i porządku

Od nowego roku zmieni się regulamin utrzymania czystości i porządku w Gminie Strumień. Zanim projekty stosownych uchwał trafiły pod obrady Rady Miejskiej, poddane zostały konsultacjom społecznym z mieszkańcami i konsultacjom z organizacjami pozarządowymi w trakcie, których nie wniesiono żadnych opinii i uwag.

Piknik Sportowy w Pruchnej

W Pruchnej odbył się „Piknik Sportowy”

Kolejne transgraniczne wydarzenie w gminie Strumień przeszło już do historii. W minioną środę przy Gminnym Centrum Integracji Wsi w Pruchnej odbył się Piknik Sportowy z udziałem delegacji z czeskiego Miasta Šenov.

18 lat współpracy

18 lat przyjaźni Strumienia z Miastem Petřvald

Gmina Strumień od  lat aktywnie uczestniczy w międzynarodowej współpracy lokalnych społeczności. Obecnie może się poszczycić aż 24 zagranicznymi partnerami, w tym 11 z Czech. Jednym z długoletnich przyjaciół jest czeskie Miasto Petřvald. 

Uwaga ASF !

Akcja informacyjna nt. afrykańskiego pomoru świń

Przypominamy o zasadach ochrony gospodarstw przed afrykańskim pomorem świń, szybko szerzącą się zakaźną chorobą wirusową na którą podatne są świnie domowe oraz dziki.

OGŁOSZENIE O SESJI

Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu informuje, że w dniu 29 września 2020 r. o godz. 16.00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu, ul. Młyńska 14 – odbędzie się XXIII sesja Rady Miejskiej w Strumieniu.

Więcej aktualności

Powszechny Spis RolnyPowszechny Spis Rolny


Jakość powietrza - strona zostanie otwarta na nowej karcieJakość powietrza Elektroniczna administracja Gminy Strumień - strona zostanie otwarta na nowej karcieElektroniczna administracja Gminy Strumień Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieMiejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Strumieniu
biblioteka w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karciemapa Sport w strumieniu - strona zostanie otwarta na nowej karcieSport w Strumieniu

Kalendarz

Przejdź do wersji tekstowej kalendarium imprez
kwiecień 2020
PN WT ŚR CZ PT SB ND
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      

Lista dni w które odbywają się imprezy w miesiącu: kwiecień

2020/4/5
galeriagaleria zdjęć

Współpracujemy

lokalna grupa działania cieszyńska kraina stowarzyszenie rozwoju i wspolpracy regionalnej śląski związek gmin i powiatów związek gmin wiejskich rzeczpospolitej polskiej związek miast polskich lokalna grupa rybactwa zabi kraj fundacja zdrowia slaska cieszynskiego hufiec ziemii cieszynskiej polska sieć odnowy o rozwoju wsi